Scroll Top
Nabídka svatebního fotokoutku

SVATEBNÍ fotokoutek

SamoobSlužný FOTOKOUTEK

Zařizujete si svatební fotokoutek a nechcete se starat o jeho obsluhu?

Náš samoobslužný fotokoutek je přesně to co hledáte. Nemusíte se starat o obsluhu kiosku a focení je velice jednoduché a zábavné. Svatebčané se obslouží sami a fotky mohou ihned sdílet nebo vytisknout. Všechny fotky budete také mít dostupné v online galerii.

JAK FOTOKOUTEK vypadá

Nenápadný fotograf na svatbě

Jedná se o jednoduchou přenosnou kontrukci, která nese velké kruhové světlo s integrovaným tabletem, samoobslužnou fotografickou aplikací a připojenou tiskárnou. Lze vytvářet klasické fotky, koláže nebo videosekvence. Lze také přidat logo nebo popisek události na horní nebo spodní časti fotek. Počet fotek v digitální podobě je neomezený a počet vytisklých fotek dle předchozí domluvy.

Zuzka
Zuzka
15. června 2022

Tvůj fotokoutek byl naprostá pecka, všichni si ho srašně chválili a my z něj máme nezapomenutelné fotky v albumu, za mě všem doporučuji.

Iva
Iva
6. června 2022

Je to nejlepší, co jsme na naší svatbě mohli mít. Skvělá cena a fotky z něj jsou kvalitní. Ve fotoknize nám tak zůstaly parádní vzpomínky na náš velký den. Navíc všechny fotky jsou i on-line, takže si je pak může každý host stáhnout dle libosti. Tento fotokoutek by neměl chybět na žádné akci, všem moc doporučuji. 🙂

Honza
Honza
12.. srpna 2022

S fotokoutkem jsme byli (i naši svatební hosté) maximálně spokojeni. Je to příjemná změna oproti klasickému instaxu. Nulový odpad, veškeré vyfocené fotky a videa jsou uloženy na Dropboxu. Rozhodně můžeme jen doporučit.

Verča
Verča
26. srpna 2022

Měli jsme fotokoutek na naší svatbě a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Všichni se při focení skvěle bavili a my máme super památku v podobě fotoknihy. Hosté si také mohli přímo na místě vytisknout fotky, jaké chtěli. Musíme vyzdvihnout především nenáročnou obsluhu, velikost a kvalitu fotek. Stojí to za to, nebudete litovat!! 🙂

Fotokoutek i tiskárna se potřebuje živit elektřinou, takže je potřeba počítat s tím, že poblíž musí být přístupná elektrická zásuvka.  Prodlužku i rozdvojku dodáváme společně s kioskem. Pokud je v místě dostupné wi-fi připojení, který podporuje i bezdrátový tisk, tak vyfocené fotky jsou dostupné ihned v online galerii. Galerii můžete navštívit pomocí svého smartfonu naskenovaním QR kódu, který je dostupný na viditelném místě přímo na obrazovce kiosku. V případě, že na místě není dostupné wi-fi připojení, nahrajeme fotky do galerie po svatbě.

K svatebnímu fotokoutku dostanete i základní set papírových rekvizit. Vytisknuté fotky hosté mohou vložit do svatebního alba nebo si je mohou ponechat jako vzpomínku na vaši svatbu.

VÝHODY OPROTI INSTAXU

  • – poloviční cena tisku
  • – větší formát fotek
  • – mnohem vyšší kvalita obrazu
  • – vytisknete si jen ty fotky, které se vám líbí (u instaxu cca 30 % vytištěného odpadu)
BALÍČKY
FOTOKOUTEK BEZ TISKU
2 900 Kč
zapůjčení na svatební den
neomezené množství digitálních fotografií a videí
online galerie
základní rekvizity
TOP
FOTOKOUTEK S TISKEM
4 900 Kč
zapůjčení na svatební den
neomezené množství digitálních fotografií a videí
online galerie
základní rekvizity
tiskárna a 200 ks tištěných fotografií o velikosti 10×15 cm
FOTOKOUTEK S TISKEM+
6 900 Kč
zapůjčení na svatební den
neomezené množství digitálních fotografií a videí
online galerie
základní rekvizity
tiskárna a 200 ks tištěných fotografií o velikosti 10×15 cm
fotoalbum, lepitka, psací potřeby a fotopozadí