Nabídka svatebního fotokoutku

fotokoutek

SamoobSlužný kiosEk

Zařizujete si svatební fotokoutek a nechcete se starat o jeho obsluhu?

Náš samoobslužný fotokoutek je přesně to co hledáte. Nemusíte se starat o obsluhu kiosku a focení je velice jednoduché a zábavné. Svatebčané se obslouží sami a fotky mohou ihned sdílet nebo vytisknout. Všechny fotky budete také mít dostupné v online galerii.

JAK KIOSEK vypadá

Nenápadný fotograf na svatbě

Jedná se o jednoduchou přenosnou kontrukci, která nese velké kruhové světlo s integrovaným tabletem, samoobslužnou fotografickou aplikací a připojenou tiskárnou. Lze vytvářet klasické fotky, koláže nebo videosekvence. Lze také přidat logo nebo popisek události na horní nebo spodní časti fotek. Počet fotek v digitální podobě je neomezený a počet vytisklých fotek dle předchozí domluvy.

Fotografický kiosek i tiskárna se potřebuje živit elektřinou, takže je potřeba počítat s tím, že poblíž musí být přístupná elektrická zásuvka.  Prodlužku i rozdvojku dodáváme společně s kioskem. Pokud je v místě dostupné wi-fi připojení, tak vyfocené fotky jsou dostupné ihned v online galerii. Galerii můžete navštívit pomocí svého smartfonu vyfocením QR kódu, který bude dostupný na viditelném místě.

K fotokoutku dostanete i základní set papírových rekvizit. Vytisknuté fotky hosté mohou vložit do svatebního alba nebo si je mohou ponechat jako vzpomínku na vaši svatbu.

VÝHODY OPROTI INSTAXU

  • – poloviční cena tisku
  • – větši formát fotek
  • – mnohem vyšší kvalita obrazu
  • – nízky počet nepovedených fotek (u instaxu cca 30% odpadu)
FOTOKOUTEK BEZ TISKU
2 900 Kč
zapůjčení na svatební den
neomezené množství digitálních fotografií a videí
online galerie
základní rekvizity
FOTOKOUTEK S TISKEM
4 900 Kč
zapůjčení na svatební den
neomezené množství digitálních fotografií a videí
online galerie
základní rekvizity
tiskárna a 200 ks tištěných fotografií o velikosti 10×15 cm
+ 100 fotek
1 000 Kč
dalších 100 ks tištěných fotek